3 - izbový byt v novostavbe GEMINI /Senec/, parkovacie státie ZDARMA

3 - izbový byt v novostavbe GEMINI /Senec/, parkovacie státie ZDARMA

97.500,- €

Štát: Slovensko
Okres: Senec
Mesto: Senec
Ulica: Pri včelárikoch

Druh: 3-izbový byt
Typ: predaj


Ponúkame projekt bývania, ktorý je tzv. „ušitý na mieru" s ohľadom na situáciu na trhu realít a v neposlednom rade s prihliadnutím na reálne možnosti klienta, ktorý má záujem riešiť svoje vlastné bývanie.

V súčastnosti platí akcia - 3izb. byt má v cene parkovacie státie!

Lokalita:


Bytové domy GEMINI sú situované v severnej časti, na okraji mesta Senec, v smere na Trnavu. Sú súčasťou novej obytnej zóny "Tehelňa", ktorá sa stala atraktívna svojou polohou. Ponúka ideálne miesto pre bývanie v tichom a príjemnom prostredí. Zároveň sa svojou strategickou polohou stáva čoraz viac vyhľadávanou a obľúbenou lokalitou pre dostupnú občiansku vybavenosť ako aj pre pokojné bývanie rodinného typu. V blízkosti sídli mnoho firiem, čo ocenia hlavne mladé rodiny, ktoré môžu nájsť pracovné uplatnenie. Budúci obyvatelia tak ocenia polohu tejto lokality nielen v rámci mesta Senec, ale aj pre jej vynikajúce dopravné napojenie.

Čoraz efektívnejším a zároveň perspektívnym riešením cestovania do práce sa stáva cestovanie vlakom (vlaková stanica trať BA-Štúrovo-Budapešť) či autobusom. Pre tých, čo uprednostňujú komfort svojho auta sú tu tri možné trasy cestovania do hlavného mesta - okrem iného sa pripravuje nová križovatka "Blatné" čo bude ďalší vjazd a výjazd na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina, ktorý je vzdialený od tejto lokality necelých 1,5km čo zaručí plynulosť jazdy bez zdĺhavého prechádzania mestom.

Bývanie v bytových domoch GEMINI zaručuje výborný prístup ku komplexnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú dva veľké obchodné reťazce (Kaufland a Lidl). K dispozicii sú viaceré štátne a súkromné škôlky, základné školy, stredné školy aj gymnázium. Mesto Senec ponúka vysoké spektrum možností kultúrneho vyžitia. Je známe ako aj významné centrum letnej rekreácie, najmä vďaka rekreačnému stredisku Slnečné jazerá, ktoré sú ideálnym miestom pre letný aj zimný relax. Bytové domy GEMINI budú tak zaujímavou voľbou pre každého, kto túži po bývaní v príjemnom a harmonickom prostredí, v novej a perspektívnej časti mesta Senec.

S výstavbou druhého bytového domu GEMINI B sme začali. V etape je k dispozícii celkom 28 bytov. Jednoizbové a trojizbové byty s výmerov už od 43 m2. Súčasťou každého bytu je aj pivničná kopka. K bytom ponúkame aj možnosť zakúpenia samostatnej garáže. K dispozicií je celkom 5 garáží pre bytový dom.


PONUKA 3izbových bytov:

B1 - 1.poschodie - výmera 57,27 m2 - loggia 13,75 m2 - cena 96.500,-
F1 - 1.poschodie - výmera 58,89 m2 - záhradka 94 m2 - cena 105.900,-
C2 - 2.poschodie - výmera 57,27 m2 - loggia 13,75 m2 - cena 97.500,-
E2 - 2.poschodie - výmera 58,89 m2 - loggia 13,75 m2 - cena 96.000,-
F2 - 2.poschodie - výmera 58,89 m2 - loggia 13,75 m2 - cena 96.900,-
B3 - 3.poschodie - výmera 57,27 m2 - loggia 13,75 m2 - cena 98.500,-
C4 - 4.poschodie - výmera 57,27 m2 - loggia 13,92 m2 - cena 99.500,-
E4 - 4.poschodie - výmera 58,89 m2 - loggia 13,92 m2 - cena 98.000,-

K bytom prislúcha pivničná kopka o výmere od 2,68 m2 do 3,27 m2

Platí AKCIA - k 3 izbovým bytom parkovacie státie ZDARMA


BENEFITY:


Plánujeme pre svojich klientov vybudovať súkromnú oddychovú zónu so zeleňou, ktorá bude prístupná len obyvateľom bytových domov GEMINI. Budúce spoločenstvo vlastníkov bytov bude mať tak priestor pre zmysluplné využitie tohto priestoru pre oddychovú zónu napríklad aj dobudovaním detského ihriska.

Ponúkame na predaj aj vlastné parkovacie státia priamo pred každým bytovým domom v sume 3.200 €.

Niektoré byty na prízemí a prvom poschodí majú pozemok - súkromnú záhradku.
V obidvoch bytových domoch budú výťahy.
Byty orientované do ulice budú s výhľadom na Senec a Podunajskú nížinu.
K dispozícii bude aj niekoľko garážových státí priamo v objektoch bytových domov.


ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:


Pod obvodovými aj vnútornými nosnými stenami objektu budú základové pásy zo železobetónu. Zvislú nosnu konštrukciu tvorí obvodové nosné murivo hrúbky 300mm z keramických tvárnic Heluz. Obvodové múry budú zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 150mm. Vonkajšie omietky budú z akrylovej šúchanej omietky hr. 1,5mm. Vnútorné nosne steny (deliace bytové jednotky) budú hrúbky 300mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy nad jednotlivými pochodiami bytového domu budú monolitické železobetónové hrúbky 200mm. Vnútroné nenosné steny - vnútorné priečky budú hrúbky 115mm z tvárnic Heluz 11,5. Vnútorné omietky budú vápenato-štukové.

Zastrešenie - strecha bytového domu bude plochá, nepochôdzna so zateplením, tepelná izolácia bude chránená hydroizoláciou.

Okná budú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové. Vchodové dvere do objektu budú bezpečnostné plastové s oceľovou výstuhou v zárubni. Vchodové dvere do bytov budú protipožiarne osadené v oceľovej zárubni.

Objekty budú vykurované elektrickým odporovým podlahovým kúrením v celom byte so samostatnou reguláciou v každej miestnosti bude termostat. Ohrev TUV bude zabezpečený el. zásobníkom vody. Kompletná príprava elektroinštalácie . Do objektov sú plánované aj prívody optických prípojok (televízia, internet, telefón).


Holobyt:


Byty budú dokončené v štádiu holobytu s určitým štandardom (bez kuchynskej linky, sanity, dlažieb, podláh a interiérových dverí). V štandarde holobytu bude zabezpečené: vypínače a zásuvky, betónový poter s podlahovým elektrickým kúrením, zásobník teplej vody, oplotenie záhradky pletivovým plotom, terasa s bet. poterom v spáde, balkón s poterom v spáde, vnútorné omietky vápenno-cementové. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody a odpadov.

Samozrejmosťou je aj možnosť dokončenia bytu na kľúč.FINANCOVANIE:

Rezervačný poplatok vo výške 3.000,- EUR, ktorý bude započítaný do celkovej kúpnej ceny.

Financovanie zostatku kúpnej ceny je možné prispôsobiť podľa potrieb záujemcu.

Hypotekárny úver Vám zabezpečíme v ktorejkoľvek banke!viac info:
http://www.geminisenec.sk/

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Poschodie2
Počet poschodí4
Počet izieb3
Celková rozloha74.15 m²
Úžitková plocha57.27 m²
Statusaktívne
Vykurovanievlastné - elektrické
Lódžia13.75 m²
Pivnica3.13 m²
Výťaháno
Parkovanievlastné vyhradené


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

0948 212 012 - - - 0901 70 50 70

info@stavinvestreality.sk

NAŠE SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY
  • Reality
  • Finacovanie
  • Investície
  • Poistenie
  • Sporenie


viac »