Rodinný dom- cena vrátane pozemku- Nová Dedinka- ( Senec 3km)

Rodinný dom- cena vrátane pozemku- Nová Dedinka- ( Senec 3km)

139.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Senec
Mesto: Nová Dedinka
Ulica: Centrum

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Katalógový rodinný dom- Laguna 12N je prepracovaný projekt, ktorý Vás osloví už len dispozičným riešením, kde Vám vieme ešte navrhnúť zmeny a tak si kúpiť bývanie podľa Vašich predstáv.
Ponúkame na predaj 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom– bungalov v lokalite Nová Dedinka- len 3km od mesta Senec, s kompletnou vybavenosťou v meste Senec a so sociálnou vybavenosťou v dedine.
Prízemie rodinného domu tvorí obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkorysý priestor, spálňa so samostatnou kúpeľňou, dve detské izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, komora a samostatné WC, ktoré môže spĺňať aj funkciu komory alebo odkladacieho priestoru podľa výberu. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu, kde už nemusíte riešiť zastrešenie, všetko je už v základnom projekte rodinného domu. Predpríprava úložného priestoru na povale s prístupom cez výklopné schodisko poskytuje dostatok úložného priestoru. Predpríprava na krb Vám umožní v prechodnom období vykurovanie cez krb, kde si môžete navrhnúť aj prieduchy do izieb.
Dom je v projektovom štádiu, aktuálne je možná obhliadka vzorového domu, kde Vám budú ukázané možné zmeny vo váš prospech.
Podmienky financovania:
Budúci kupujúci si v prvej fáze financovania zakúpi pozemok, kde bude LV prepísaný na nového majiteľa a následne sa dohodne spôsob financovania aj s kúpou pozemku. prípadne formou dohody, kde budeme financovanie riešiť na mieru daného klienta. Cena za rodinný dom 139 000,-€ je vrátane ceny za pozemok. Doba výstavby rodinného domu: max. 6 mesiacov

Rezervujte si svoj vysnívaný dom už teraz. prípadne si vyhliadni svoju lokalitu a rodinný dom Vám postavíme tam, kde si vyberiete
V prípade záujmu sprostredkujeme pre Vás aj najvýhodnejší hypotekárny úver. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Vizualizáciu domu si pozri na- https://www.baviz.sk/gallaguna.html
prípadne volaj za vypracovanie novej vizualizácie.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Počet izieb4
Zastavaná plocha132.7 m²
Rozloha pozemku520 m²
Úžitková plocha100.2 m²
Statusaktívne


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

0948 212 012

info@stavinvestreality.sk

NAŠE SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY
  • Reality
  • Finacovanie
  • Investície
  • Poistenie
  • Sporenie


viac »

PhDr. Gréta Festbaumová

PhDr.  Gréta Festbaumová

Telefón: +421 0911 181 606
festbaumova.stavinvestreality@gmail.com
realitné ponuky makléra

Gemini B - vo výstavbe - parkovanie zdarma

Gemini B - vo výstavbe - parkovanie zdarma

pre rusky hovoriacich
для русскоязычных

+421 902 755 729
Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska